Про підприємство

"Офіційний сайт ВИРОБИ З БЕТОНУ" href="http://vurobu-z-betony.com.ua| Офіційний сайт ВИРОБИ З БЕТОНУ

Підприємство було створено в 2000р. Виготовляючи вироби з бетону, залізобетонні, компанія швидко зайняла гідні позиції не лише у Літині та Вінницькій області, а й в Україні. За 17 років напруженої праці підприємство накопичило унікальний досвід, розробило та втілило нові виробничі технології, відпрацювало ефективну систему взаємовигідного співробітництва.

Асортимент виробів з бетону

В арсеналі підприємства з’являлися нові перспективні розробки та виробничі потужності – все це сприяло освоєнню абсолютно нових напрямків діяльності. Компанія стала гідною альтернативою природному каменю. В асортиментній групі продукції великий вибір для саду і двору (садові та паркові архітектури, квітники, вази та інше). 

 Якість наших виробів з бетону 

Професійний колектив, очолюваний Пивоваром Володимиром Григоровичем, став гордістю і основним набутком компанії. Спеціалісти високого класу надають кваліфіковані поради та консультації щодо вибору та експлуатації запропонованих виробів з бетону.

 Надаємо послуги

В нас на підприємстві є висококваліфікована бригада працівників які можуть встановити бетоні вироби, тобто паркани, залізобетонні огорожі, стовпчики, вкладання тротуарної плитки, встановлення памятників та реконструкція їх.

Підприємство може забезпечити доставкою та розвантаження виробів, на підприємстві є автомобілі погружчики, та також бажаний товар можимо доставити Вам за Вашою адресою.